hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

Automaty Carucci dostupné každému.

Německá značka CARUCCI vyplňuje poptávku trhu po moderních, designově i technicky zajímavých hodinkách za dostupnou cenu. Specializuje se na mechanické hodinky v různých stylech a velikostech, pro komfort doplněných automatickým nátahem. Nabízí pánské i dámské varianty a jako jedna z mála i kapesní hodinky.

Svými cool modely potěší všechny mladé lidi sledující módní trendy, zároveň nezklame ani příznivce klasiky a střízlivých designů. To vše za skvělou cenu!

V nabídce jsou zastoupeny společenské a sportovní modely, hodinky na každý den i žádané speciální styly - retro, bling bling, velikost XXXL, odolné sportovní hodinky se stopkami nebo černým PVD, titanové hodinky pro alregiky, nechybí zajímavé a originální modely ani hodinky v limitovaných edicích. Mezi tvary převládají kulatá pouzdra, doplněná designovými kousky v tono tvaru (soudek) nebo hranaté. Dámy ocení něžné hodinky s krystaly Swarovski i pánský look, který je nyní tolik trendy.

Carucci letos zažívá výrazný postup do vyšší hodinářské třídy. Mezi jejími produkty se stále více objevují žádané elegantní společenské hodinky nově opatřené také osvědčenými kalibry používanými švýcarskými hodináři. Nejoblíbenější jsou automaty a limitované edice.