hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB
Zobrazit rok:

Carucci EMILIA - dámské automaty s krystaly Swarovski | 08. 08. 2012

Oblíbená řada dámských automatů Carucci byla rozšířena o dva ocelové modely BLACK & WHITE. Stejně jako jejich předchůdkyně jsou i novinky k dostání pouze v limitovaném počtu po 300 ks. 

Pro něžnou EMILII byly vybrány krásné perleťové číselníky, které se v otevřeném 36mm ocelovém pouzdře zdobeném krystaly Swarovski vyjímají a dodávají hodinkám nádech luxusu. Kožené řemínky v imitaci ještěrčí kůže jsou pro pohodlí nositelky opatřeny překládací sponou. 

CAROVIGNO od Carucci s karbonovým číselníkem | 08. 07. 2012

Výrazným prvkem 300 kusové limitované edice CAROVIGNO je číselník "utkaný" z karbonových vláken. Dekor číselníku doplňují detaily v moderní oranžové barvě, které skvěle ladí v černé i stříbrné verzi.

Sportovní vzhled 44mm automatů Carucci podtrhuje kombinace oceli s černou otočnou lunetou a masivním kovotahem nebo barevně prošívaným řemínkem. Přes prosklené spodní víčko je vidět práce japonského kalibru Miyota 8219 s datovou multifunkcí.

 

VELLETRI - chronograf Carucci se strojkem Valjoux 7750 | 03. 03. 2012

Špičkově provedené pánské automaty Velletri v italském stylu se švýcarským strojkem Valjoux 7750 nenechají nikoho na pochybách, že se Carucci letos výrazně posunul do vyšší hodinářské sféry.

Už při prvním pohledu je zřejmý smysl pro detail a využití kvalitativních prvků, které jsou samozřejmostí pro švýcarské hodinky.

Díky provedení Made in Italy jsou však tyto krásné automaty s chronografem dostupné už za 20.900 Kč, tedy zlomek ceny běžné pro obdobný model švýcarské výroby.
www.hodinky-nest.cz

ANCONA - retro hodinky se švýcarským strojkem | 27. 02. 2012

Pánské hodinky Carucci se mohou letos pochlubit použitím švýcarských strojků. 

Automaty Ancona se švýcarským kalibrem ETA 2824-2 jsou vyrobeny v italském duchu, který dodává styl a nevšednost.

Vše podtrhuje retro look, jako výsledek nenápadných detailů na pouzdře a číselníku - kombinace arabských číslic a indexů, středový reliéf nebo zaoblení krajů číselníku.

K dostání za 8.900 Kč na www.hodinky-nest.cz


 

NEPTUN automaty s heliovým ventilem | 15. 02. 2012

Bonbonkem sportovních řad značky Carucci je bezesporu kolekce NEPTUN. Hodinky do extrémních podmínek, navíc automaty, nabízí Carucci jako 99ks limitovanou edici.

Potápěčské hodinky s příznačným názvem mají vodotěsnost 2.000 m (200 bar)!

Rozdíly tlaků vně a uvnitř pouzdra hodinek vyrovnává při potápění automatický heliový ventil. Na Neptunu rozhodně nepřehlédnete barvy. Progresivní moderní provedení připraví ve tmě opravdový zážitek.

AVERSA II - titanové hodinky pro alergiky | 07. 01. 2012

Druhá verze AVERSA potěší kromě elegantního designu alergiky a všechny, kteří preferují lehké, tenké pouzdro hodinek.

To je totiž vyrobeno z lehkého a odolného titanu. Barva šedého titanu příjemně ladí s šedým číselníkem zdobeným jemným reliéfem. Ultratenké ručky a indexy podtrhují nadčasový vzhled elegantních pánských automatů Aversa II, které jsou limitovány na pouhých 150 ks na světě.

Doporučená cena 6.860 Kč, k dostání: www.hodinky-nest.cz


 


1