hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB
Zobrazit rok:

DAVIDOFF - luxusní pánský svět | 21. 08. 2013

Umění žít bylo celoživotní filozofií Zino Davidoffa - zakladatele značky a jednoho z nejvýznamnějších osobností tabákového průmyslu. Na věcech, které přináší požitky a zpříjemňují náš každodenní život postavil svůj obchod. V současnosti asi nenajdete člověka, který by neznal cigarety nebo kávu značky Davidoff.

Davidoff přitom už dávno nejsou pouze doutníky a výběrové cigarety, ale také parfémy (slavný „Cool Water"), koňak, brýle, kvalitní káva, kožené doplňky, hodinky, psací potřeby a mnohé další. Široké spektrum zboží umožňuje být součástí elegantního pánského světa a prostřednictvím příjemných a luxusních věcí prožít život každým douškem.

Netabákové zboží se zhotovuje v Evropě a tvoří samostatnou větev od tabákového průmyslu. Vyrábí ho švýcarská rodinná společnost Davidoff Luxury Group založená v roce 1980.

NEST je výhradní distributor Davidoff od roku 2012. Pro více informací a nabídku zboží kontaktujte nest@nest-sro.cz, +420 281 913 697.

 

DAVIDOFF - hodinky | 24. 07. 2013

Hodinky Davidoff jsou zhotoveny se švýcarskou precizností a detaily, které jsou značce typické. Vysokou kvalitou Swiss made se liší od běžných fashion brandů.

Současná nabídka obsahuje 3 modelové řady: stálé Very Zino a Velero, nejnovější Velocity.

Pánská provedení jsou v automatu, dámská mají strojek quartzový. Ikonické hodinky Davidoff najdete v kolekci Very Zino s typickým oválným tvarem pouzdra vycházejícím z historického tvaru zeměkoule. Stejná myšlenka je opakuje i na dekoru některých číselníků.

 

DAVIDOFF - kožené výrobky | 24. 07. 2013

Kožené zboží Davidoff se vyrábí v Itálii, převážně hand made. Evropské zpracování dodává na exklusivitě a eleganci. Barevné kombinace podtrhují luxus a sílu v jednoduchosti. Proto jsou základem přirozená černá a hnědá ve svých odstínech.

K dispozici jsou oboustranné pánské opasky, pouzdra na doklady, psací potřeby nebo na diáře, klíčenky, pánské peněženky, aktovky, příruční i cestovní tašky z kvalitní polomatné kůže. Všechny kovové části zipů a přezek jsou chráněny proti otěru vrstvou palladia.

DAVIDOFF - luxusní plnící pera | 24. 07. 2013

Mnoho důležitých dokumentů bylo podepsáno právě pery Davidoff.

Na rozdíl od jiných značek mají pera Davidoff vždy odolná celokovová těla, žádné plasty. Bílé - kovové povrchy jsou navíc extrémně odolné proti poškrábání díky ochranné vrstvě z palladia, žluté části jsou zlacené. Speciální nabídku tvoří plnící pera s hrotem z 18kt zlata, případně s tělem vykládaným krokodýlí kůží nebo drahokamy.

Pera i rollery jsou vyráběny s německou precizností a francouzskou elegancí. Díky použitým materiálům, kvalitě zpracování a dlouhé životnosti poslouží jako dlouholetý spolehlivý psací nástroj i jako luxusní dárek pro výjimečnou příležitost.

 

DAVIDOFF - manžetové knoflíčky | 24. 07. 2013

Manžetové knoflíčky nosí opravdoví gentlemani. Vyjadřují nejvyšší styl elegance a nemohou proto ve světě Davidoff chybět.

Knoflíčky Davidoff jsou ceněné pro pro krásné zpracování. V čisté podobě kovu využívají typické dekory nebo loga značky. Kombinace kovu s polodrahokamy nebo perletí dodávají barevnost a zajímavost.

Manžetové knoflíčky Davidoff se často používají do sady k hodinkám nebo perům ze stejné kolekce.1