https://www.high-endrolex.com/3 https://www.high-endrolex.com/3 NEST s.r.o. | Davidoff | o značce | https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

DAVIDOFF

Umění žít bylo celoživotní filozofií Zino Davidoffa - zakladatele značky a jednoho z nejvýznamnějších osobností tabákového průmyslu. Málokdo uměl vychutnat život a využít příležitost tak jako on.

Zino Davidoff miloval věci, které přináší požitky a zpříjemňují náš každodenní život a postavil na nich svůj obchod. V současnosti asi nenajdete člověka, který by neznal cigarety, doutníky, vůně nebo třeba kávu značky Davidoff.

Obchodní talent měl Zino Davidoff v genech. Narodil v Kyjevě 11. března 1906 v rodině židovského obchodníka Hillela Davidova. Tehdejší Rusko nebylo pro Židy příznivé a rodina i s 5 letým Zinem emigrovala. Původní cesta do Ameriky skončila pro nedostatek financí ve Švýcarsku. Otec změnil jméno na Henry Davidoff a v Ženevě založil obchod s tabákem pro místní smetánku.

Zino Davidoff získal první zkušenosti v úspěšném v rodinném podniku. Ve dvaceti letech odjel do Střední a Latinské Ameriky, aby zjistil o tabáku ještě více. Postupně sbíral poznatky v Argentině a Brazílii. Průlom pro jeho tabákové impérium znamenala Kuba, na jejíž slavný tabák se specializoval. Po návratu založil v otcově obchodu speciální tabákovou divizi a obchod nakonec ve 30. letech převzal. Vytvořil předchůdce moderních humidorů a umožnil tak Evropanům vychutnat dokonalou chuť pravých kubánských doutníků. Po druhé světové válce se stal výhradním dodavatelem kubánských tabáků v Evropě, což přitáhlo do jeho obchodu mnoho významných osobností.

 

Tabák a cestování se staly Zinovi životním naplněním. Umožnily mu procestovat a poznat svět, rozvíjet obchod v mnoha oblastech a užít všechny radosti života až do konce. Zino Davidoff zemřel v Ženevě v lednu 1994. Zanechal za sebou značku, která má více než 50 vlastních obchodů a spolupracuje s téměř 500 smluvními prodejci. Davidoff přitom už dávno nejsou pouze doutníky a výběrové cigarety, ale také parfémy (slavný „Cool Water“), koňak, brýle, kvalitní káva, kožené doplňky, hodinky, psací potřeby a mnohé další. Milovníkům tabáku zanechal vzkaz „Kuřte méně, ale lépe a déle – udělejte z kouření kult, či ještě lépe filosofii“.

Davidoff je pánský svět plný kvalitních luxusních věcí pro radost ze života. Všechny výrobky jsou vytvořeny v souladu s krédem Zino Davidoffa - prožít každý okamžik na maximum. Převažuje elegantní pánské zboží, částečně doplněné výrobky pro ženy. Široké spektrum zboží představuje elegantní styl, který přináší požitky a luxus, žádné kompromisy. Davidoff není jen potřeba, je to umění života.

 

Netabákové zboží se zhotovuje v Evropě a tvoří samostatnou větev od tabákového průmyslu. Vyrábí ho švýcarská rodinná společnost Davidoff Luxury Group založená v roce 1980. Mezi její produkty patří exkluzivní švýcarské pánské i dámské hodinky, psací potřeby v čele s plnícími pery vykládanými krokodýlí kůží nebo kožené zboží od opasků, peněženek a pouzder přes aktovky, kabelky až po cestovní tašky a kufry vyráběné v Itálii. Toto luxusní zboží doplňuje nabídku prestižních parfémů, brýlí, koňaku a kávy. Cílem značky Davidoff je využívat ty nejlepší materiály a ingredience, které může svět nabídnout. Ať už po stránce designu, zpracování nebo inspirace, výrobky Davidoff jsou vždy ve špičkové kvalitě a spolehlivosti.