https://www.high-endrolex.com/3 https://www.high-endrolex.com/3 NEST s.r.o. | Just | servis | https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

záruční a pozáruční servis hodinek

SERVIS HODINEK PRO VEŘEJNOST OTEVŘEN. 

Hodinky je možné předat i převzít osobně. Je-li to možné, zasílejte nadále poštou, kvůli preferenci bezkontaktních služeb.

Menší opravy, jako výměny baterií, test vodotěsnosti, úpravy či zkracování kovotahů nebo čištění náramků provádíme většinou do týdne, případně na počkání, dle aktuální kapacity. Informujte se na aktuální možnosti před svou návštěvou.

Větší opravy hodinek jako jsou např. přetěsnění pouzdra, opravy strojků, výměny sklíček apod. provádíme kvůli dostupnosti dílů prouze pro námi dovážené značky (Maurice Lacroix, Fortis, CAT, Cimier, atd.)

Termíny vyřízení jsou závislé na dodávkách náhradních dílů, proto se obvykle pohybují v rozmezí 1 - 3 měsíce.

Používáme originální náhradní díly, které jako výhradní distributor hodinek dovážíme přímo od výrobce dané značky. Dodací termíny jsou závislé na celosvětové situaci v dopravě i provozu.

STANDARDNÍ OTEVÍRACÍ DOBA pro hodinářský servis:

pondělí - čtvrtek, 9:00 - 11:00, 13:00 - 16:00
NEST, spol. s r.o., Ke Dráze 422/4, Praha 10

Pokud plánujete návštěvu našeho servisu, potřebujete konzultovat budoucí servis hodinek, dotázat se na probíhající zakázku nebo poptáváte náhradní řemínek či jiné příslušenství, kontaktujte nás mailem nebo telefonicky předem. Děkujeme.

Kontakty:

+ 420 281 914 170
Napište nám prostřednictvím formuláře nebo e-mailem na mailto: servis@nest-sro.cz