https://www.high-endrolex.com/3 https://www.high-endrolex.com/3 NEST s.r.o. | Nina Ricci | o značce | https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

Francouzská značka s renomé

Jak to ty Francouzky dělají, že jsou šik a elegantní v každé situaci? Je to jednoduché. Mají svůj styl a oblíbené kvalitní kousky ve svém šatníku doplněné stylovými doplňky. NINA RICCI je jednou z uznávaných značek, ve které jsou namíchané právě takové ingredience.

V roce 1932 založila madam Ricci v Paříži svůj Haute-Couture obchod, který brzo patřil k nejelegantnějším adresám tohoto světového města. Její styl: nejvyšší ženskost, perfektní siluety, rafinovanost ve volbě materiálů a doplňků, vynikající zhotovení. Duch bližší kvalitě než extravaganci.

Postupem času byly šaty Nina Ricci doplněny o parfémy, brýle a možství dalších licencovaných doplňků. Licence na hodinky se v průběhu let dostala do rukou několika hodinářských firem, které vdechly značce život prostřednictvím tikajících strojků na zápěstí.

Do České republiky se hodinky NINA RICCI začaly dovážet v roce 2003, kdy je uvedla krásná modelka a nadějná herečka Jitka Kocurová, coby tehdejší ambasadorka značky v ČR. 

Dámské hodinky Nina Ricci zdobí detaily vybrané s nejvyšší pečlivostí. Najdeme v nich ženský, rafinovaný a nadčasový styl i prvky vyhlášené pařížské módy. Mašle, ptáčci a květinové motivy zdobí pouzdra a číselníky hodinek, stejně jako odvážné modelové kreace krásných šatů. Každý model má svůj charakter a osobitost. Jedním z vyhledávaných a oblíbených prvků hned několika kolekcí byla pletená milánská ocel, která evokuje typické mašle a působí jako látka. Použité diamanty a diamanový prach nejsou nikdy okázalé, dotváří hvězdnost a luxus se šarmem a důvtipem než běžné hodinky s brilianty. Romantická čistota a jednoduchá elegance hodinek Nina Ricci je to pravé pro aktivní moderní ženu.

Licence na krásné hodinky s pařížským šarmem bohužel vypršela a momentálně se nové hodinky nevyrábí. Ze starších kousků je možné pořídit hodinky třeba z našeho outletu. Kromě originálního designu potěší cena! Nenechte si ujít skvělou nabídku...