hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

Francouzská značka s renomé

Jak to ty Francouzky dělají, že jsou šik a elegantní v každé situaci? Je to jednoduché. Mají svůj styl a oblíbené kvalitní kousky ve svém šatníku doplněné stylovými doplňky. NINA RICCI je jednou z uznávaných značek, ve které jsou namíchané právě takové ingredience.

V roce 1932 založila madam Ricci v Paříži svůj Haute-Couture obchod, který brzo patřil k nejelegantnějším adresám tohoto světového města. Její styl: nejvyšší ženskost, perfektní siluety, rafinovanost ve volbě materiálů a doplňků, vynikající zhotovení. Duch bližší kvalitě než extravaganci.

Postupem času byly šaty Nina Ricci doplněny o možství doplňků, parfémy a v neposlední řadě o HODINKY, jako licencované a žádané zboží, které se prodává po celém světě.

Dámské hodinky Nina Ricci se vyznačují detaily vybranými s nejvyšší pečlivostí. Najdeme v nich ženský, rafinovaný a nadčasový styl i prvky vyhlášené pařížské módy. Mašle, ptáčci a květinové motivy zdobí pouzdra a číselníky hodinek, stejně jako odvážné modelové kreace krásných šatů. Každý model má svůj charakter a osobitost. Jedním z vyhledávaných a oblíbených prvků hned několika kolekcí je pletená milánská ocel, která evokuje typické mašle a působí jako látka. Použité diamanty a diamanový prach nejsou nikdy okázalé, dotváří hvězdnost a luxus se šarmem a důvtipem než běžné hodinky s brilianty. Romantická čistota a jednoduchá elegance hodinek Nina Ricci je to pravé pro aktivní moderní ženu.

Do České republiky se NINA RICCI hodinky začaly dovážet v roce 2003 a uvedla je krásná modelka a nadějná herečka Jitka Kocurová, coby tehdejší ambasadorka značky v ČR.