hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

Módní hodinky SMALTO Timepieces

Podpisem licenční smlouvy mezi Franck Muller Group - vedoucím hráčem Swiss Haute Horologerie a pařížskou módní značkou Francesco SMALTO vstoupila v roce 2010 do hodinářského světa nová značka.

SMALTO Timepieces obohatila poprvé portfolio Franck Muller Group jako módní značka. Kombinace švýcarské kvality s výrazným rukopisem uznávaného módního návrháře Francesca SMALTO je zárukou pro úspěch stejnojmenných hodinek. Díky více než příznivé ceně (v Čechách 6.500 -12.500 Kč) jsou navíc přístupné široké veřejnosti. SMALTO je opravdový luxus za rozumnou cenu.

Produkce se dělí na 3 základní linie: basic, sport a mechanik v 16 produktových řadách. Každý model odráží moderní životní styl a proto jsou hodinky SMALTO vyhledávané muži i ženami, kteří mají rádi styl a kvalitu, zároveň neztrácí moderního ducha. Pro hodinky Franck Muller jsou typická tonneau pouzdra. Tento tvar používá i v hodinkách SMALTO, např. v kolekci Goia nebo Volterra. Právě chronografy Volterra jsou bestsellerem značky, a to nejen díky výraznému vizuálnímu spojení s jedním z nejuznávanějších švýcarských hodinářů. U řemínků hodinek jsou zase nepřehlédnutelným markantem otevírající se záševky, jejichž je autorem právě Francesco Smalto.

Celosvětově uznávaný módní návrhář se už od roku 1962 specializuje na pánské oblečení a díky filozofii „musí to padnout" obléká celebrity i nejvlivnější muže světa. V roce 1981 například navrhl oblek pro francouzského prezidenta Miterranda. Stal se také oficiálním návrhářem francouzského fotbalového týmu pro MS 2006. Udržuje tradici krejčovství Haute Couture, první vlastní boutique otevřel už před 50 lety přímo v Paříži. Jeho kreace jsou lehké, vzdušné a hlavně příjemné. Ruku v ruce jde luxus a pohodlí. Mezi nejzajímavější počiny patří nejlehčí smoking na světě z roku 1975 nebo již zmiňované převratné otevírající se záševky na zádech sak a žaketů.