hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

Módní hodinky SMALTO Timepieces

Podpisem licenční smlouvy mezi Franck Muller Group - vedoucím hráčem Swiss Haute Horologerie a pařížskou módní značkou Francesco SMALTO vstoupila v roce 2010 na pár let do hodinářského světa nová značka.

Hodinky SMALTO stihl sice podobný osud, jak mnoho jiných licencovaných výrobků a hodinářský svět už opustila, nicméně si i za krátký čas své existence získala řadu příznivců díky kombinaci švýcarské kvality s výrazným rukopisem Francesca SMALTO.

Celosvětově uznávaný módní návrhář se už od roku 1962 specializoval na pánské oblečení a díky filozofii „musí to padnout" obléká celebrity i nejvlivnější muže světa. V roce 1981 například navrhl oblek pro francouzského prezidenta Miterranda. Francesco SMALTO byl také oficiálním návrhářem francouzského fotbalového týmu pro MS 2006. Je představitelem tradice krejčovství Haute Couture, první vlastní boutique otevřel už před 50 lety přímo v Paříži. Jeho kreace jsou lehké, vzdušné a hlavně příjemné. Ruku v ruce jde luxus a pohodlí. Mezi nejzajímavější počiny patří nejlehčí smoking na světě z roku 1975 nebo již zmiňované převratné otevírající se záševky na zádech sak a žaketů.

V rámci outletu nabízíme doprodej několika kousků, které mohou potěšit módní nadšence nebo třeba sběratele.