https://www.high-endrolex.com/3 https://www.high-endrolex.com/3 NEST s.r.o. | Cimier | o značce | https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

Historie Cimier

Původ značky švýcarských hodinek CIMIER se datuje již od roku 1924. Založil ji hodinář Lapanouse ve Švýcarsku. Do hodinek tehdy používal odolné a zároveň cenově výhodné mechanické strojky „roskopf". Díky nabídce levných hodinek dokázal oslovit širokou skupinu zákazníků a rychle tak získat úspěch na trhu. Díky flexibilitě a zatraktivnění nabídky o náramkové hodinky překonal hodinářskou krizi ve 30. letech, kdy švýcarská vláda zmrazila hodinářskou výrobu v zemi. V 50.a 60. letech už vyrábí neuvěřitelných 1,5 milionu hodinek ročně! Je průkopníkem hodinek s luminiscenčními číslicemi, centrální sekundovou ručičkou nebo originálních chronografů. Stejně rychle reaguje na objev quartzových krystalů v letech 70. Rozmach jedné z nejvýznamnějších švýcarských hodinářských firem bohužel zastavilo úmrtí zakladatele v roce 1985.

V roce 2004 se Cimier vrátil do hodinářského světa, aby pokračoval v nastolené tradici a představil hodinky ve skvělé kombinaci vysoké kvality zpracování a atraktivního designu za zajímavé ceny. V nabídce dnes najdete kromě klasických modelů i sportovnější pánské hodinky se stopkami. Všechna pouzdra jsou vodotěsná (min. 5 ATM) se safírovými sklíčky odolnými proti poškrábání. Modely s quarzovými strojky doplňují mechanické, a tak Cimier nezklame ani milovníky toho správného tikání. Kolekce jsou pojmenovány podle řad z jednotlivých let. Nejedná se však o pouhé retro. Dnešní Cimier jsou přizpůsobené požadavkům 21. století a plným právem nosí značku Swiss made.

CIMIER je značka, která ctí tradice, uznává poctivou práci a její výsledky. Jako patriot spolupracovala vždy s významnými ambasadory především ze sportu, tedy z odvětví, kde ještě tyto hodnoty přetrvávají. Jejími tvářemi byli například fotbalový rozhodčí Massimo Busacca, brankář Jörg Stiel, olympijská vítězka ve snowoargingu Tanja Frieden a v neposlední řadě profesionální golfisté Edoardo Molinari a Caroline Rominger.

Aktuálně se Cimier věnuje individuální výrobě. V rámci své jedinečné Watch Academy nabízí milovníkům hodinek vytvořit vlastnoručně své hodinky přímo ve Švýcarském středisku. Pro více  informací kontaktujte přímo výrobce nebo naši společnost mailem: nest@nest-sro.cz

Doprodej starší kolekce sledujte v nabídce našeho outletu.