hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

Maurice Lacroix - hodinky pro náročné

Hodinky Maurice Lacroix jsou nadčasové a elegantní, vždy vizitkou dobrého vkusu a stylu. Úspěchy Maurice Lacroix dokazují, že nic není nemožné. Follow your convictions... 

Tato renomovaná značka švýcarských hodinek je poměrně mladá, vznikla v roce 1974, přesto dnes patří mezi špičku. V posledních letech na sebe stále více upozorňuje exklusivními mechanickými modely, kterými nastavuje nová měřítka v hodinářském průmyslu! Pyšní se nejedním významným oceněním v oblasti mechanických hodinek. Do portfolia jejich produktů spadají ty nejtěžší hodinářské komplikace, včetně retrográdních ukazatelů, pětidenní rezervy chodu nebo tourbillonu.

Maurice Lacroix je autorem už 14 vlastních strojků (kalibrů), včetně prvních mechanických hodinek s pamětí - Mémoire 1. Za Pontos Décentrique GMT se všemi ukazateli umístěnými mimostředně získala značka v roce 2007 prestižní ocenění RED DOT za nejlepší design. Další RED DOT si odnesl celozlatý Masterpiece Squelette o dva roky později. Naprostou senzaci vzbudil v roce 2010 revoluční model „čtvercového kola" Masterpiece Régulateur Roue Carrée, který byl rovněž oceněn touto speciální cenou. Zároveň si Red Dot Best of the Best 2011 odnesl i limitovaný titanový Pontos Décentrique Phases De Lune. Rok 2012 byl vzhledem k dalšímu ocenění RED DOT úspěšný pro raritku Masterpiece Roue Carrée Seconde se čtevrcovým indikátorem místo malé sekundy.  

Maurice Lacroix samozřejmě nezapomíná ani na běžné uživatele. Vyrábí proto klasické quartzové hodinky střední třídy s běžnějšími strojky ETA, Ronda apod. určené pro každodenní nošení. Nechybí sportovněji laděné modely nebo šperkové hodinky pro ženy. Opakem jsou luxusní hodinky ze zlata nebo náročné mechanické hodinky pro sběratele. Ať už se jedná o levnější řady nebo třeba výjimečné limitované edice hodinek s ručním nátahem, Maurice Lacroix používá vždy ty nejlepší materiály a technologie.

Značka je držitelem prestižního hodinářského označení Manufacture Horlogére Suisse, které může používat pouze výrobce, který sám vyrábí hodinky od vlastních pouzder až po strojky. Továrny Maurice Lacroix najdete přímo ve švýcarské Juře - horské vesničce Saignelégier. Každoročně se v době veletrhu Baselworld můžete na výrobu hodinek sami podívat v rámci dnů otevřených dveří. Pokud vás exkurze zajímá, kontaktujte nás (vždy cca v únoru) a včas si zarezervujte bezplatný vstup.