https://www.high-endrolex.com/3 https://www.high-endrolex.com/3 NEST s.r.o. | Caterpillar - CAT | zajímavosti | https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
https://www.high-endrolex.com/3
hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB
Zobrazit rok:

Pánské hodinky Caterpillar Boston | 30. 11. 2017

Nové modely CAT Boston jsou pohodlné hodinky na každý den. Všechny jsou příjemně barevně vyvedené, ale černo červený model je prostě vyladěný! Červené číslice padnou k červeným ručkám jako ulité, ovšem stejnobarevné prošití řemínku dodává ještě něco navíc.

Boston je zajímavý na pohled i funkcemi, které na pánských hodinkách snad ani nemohou chybět. Stopky a tachymetr doplňují datumovku, takže už nic nechybí k tomu si svůj čas pořádně užít.

AD-143-34-138 k dostání za 5.330 Kč

Caterpillar Drive | 17. 10. 2017

Hodinky, co mají drive! Nový model CAT na první pohled upoutá množstvím detailů. Opakující se reliéf na číselníku a silikonovém řemínku, prodloužená datumka s kalendářovým okénkem nebo rafinované propojení barev. O pozornost se hlásí i vystouplý název Caterpillar na praktickém odolném řemínku.

Drive nabízí vše, co od sportovních hodinek na každodenní nošení očekáváte. A cena PW-141-21-126? Zakoupíte za 3.540 Kč např. na e-shopu: www.hodinky-cat.cz

 

Hodinky CAT - K1 Karbon | 13. 10. 2017

Caterpillar - Karbon - hodinky, které na ruce necítíte, přesto jsou spolehlivé a se zajímavým designem.

Karbonové pouzdro je výrazně pevnější a zároveň lehčí než klasická ocel. Doplňuje ho praktický silikonový řemínek s dezénem pneu. Díky spojení těchto dvou lehkých a odolných materiálů o hodinkách ani nevíte, přesto jsou na svém místě, když potřebujete zjistit přesný čas. O ten se stará japonský strojek Citizen.

Na závěr potěší i cena. Pánské sportovní hodinky CAT K1-121-21-132 pořídíte za skvělých 3.190 Kč!

Shockmaster od CAT - pánské hodinky v army stylu | 24. 05. 2017

Taky jste si všimli, jak letí army styl? Outfit se dá dobře doplnit i pěknými hodinkami. Na trhu je třeba horká novinka Shockmaster od CAT.

Nový model je praktický a moderní zároveň. Pouzdro Shockmasteru s černým PVD je mimořádně odolné - chráněné kaučukovými lunetami zespodu i nad sklem. Šroubovací víčko a korunka zajišťuje vodotěsnost 20 bar. Barva číselníku a polstrovaného nylonového řemínku pěkně v trendy barvách!

Tyhle super hodinky Caterpillar ref. SF-161-63-313 pořídíte už za 6.350 Kč.

 


1