hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

Novinky

14/02/2021 Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Čas věnovaný společným tikáním dvou srdcí zaklesnutých do sebe u Masterpiece Embrace znamená opravdu velké vyznání! Když Maurice Lacroix poprvé přišli se zo...

15/01/2021 Maurice Lacroix Aikon Automatic Lady

Příjemným společníkem na každý den jsou švýcarské hodinky Aikon. Ani v dámské velikosti už kromě pohodlnějšího quartzu nechybí možnost pořídit hodinky s ži...

10/01/2021 Maurice Lacroix Eliros Rainbow

Rozzářete sebe a své zápěstí barevnými Elirosy Rainbow. Duhové hodinky vám každým pohledem vykouzlí dobrou náladu a úsměv na tváři. Barevně je sladí...

23/12/2020 DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády je prodejna hodinek a servis pro veřejnost od 27.12.2020 uzavřena. Provoz se řídí vládními nařízeními pro maloobcho...

18/12/2020 Maurice Lacorix Fiaba Moonphase

Máte-li chuť podtrhnout svou eleganci, šmrnc a pravou ženskost, sáhněte po hodinkách Fiaba od Maurice Lacroix. Z této modelové řady ženskost doslova sálá. Hodinky jsou hladce ob...

03/12/2020 Maurice Lacroix Aikon Mercury

Po neskutečném Roue Carrée nebo Mystery Second přichází Aikon Mercury a s ním i nová hra Maurice Lacroix s časem. Vlastní modul automatického strojku využívá změnu těži&...

09/04/2020 Limitovaná edice Aikon Camouflage

Maskování do městské džungle zajistí švýcarský chronograf Aikon Camouflage od Maurice Lacroix. Trendy vzor má tato krásná limitka mnohem odolnější díky PVD ...

08/04/2020 Limitovaná edice Aikon Automatic v národních barvách

Ač byl barevný záměr pro limitovanou edici Aikon chronograph pasovat zejména do módních trendů, atraktivní kombinace neuvěřitelně zapadla také do národních barev Česka i Slovenska. D&iacu...

03/04/2019 Maurice Lacroix Eliros s kartáčovaným číselníkem

Ručně kartáčovaný šedý číselník dodá jinak klasickým hodinkám luxusní vintage vzhled. Kartáčovaná plocha připomínající meteorit je lemován...

Zobrazit rok:

Maurice Lacroix Masterpiece Embrace | 14. 02. 2021

Maurice Lacroix Masterpiece Embrace

Čas věnovaný společným tikáním dvou srdcí zaklesnutých do sebe u Masterpiece Embrace znamená opravdu velké vyznání!

Když Maurice Lacroix poprvé přišli se zobrazením času pomocí ozubeného čtverce, byl to velký krok v hodinářském světě. Ženy toužící po něčem jedinečném, měly možnost použít pánské Masterpiece modely pouze jako unisex.

Teď mají své provedení a hned ve dvou barevných variantách!

Kromě jedinečného designu a luxusního zpracování nabízí hodinky Masterpiece Embrace automatický in-house kalibr s funkcí retrogradního ukazatele data a dvě srdce nahrazující sekundovou ručku. Kromě nádherné symboliky jde o světový unikát.

Masterpiece Embrace jsou překrásné dámské automaty s mnoha rafinovanými detaily! Nejen Valentýn nabízí příležitost k výběru mezi růžovou nebo tmavě modrou verzí jako dárek pro výjimečnou ženu!

MP6068-SS001-160-1 růžová verze

MP6068-SS001-430 tmavě modrá verze

Maurice Lacroix Aikon Automatic Lady | 15. 01. 2021

Maurice Lacroix Aikon Automatic Lady

Příjemným společníkem na každý den jsou švýcarské hodinky Aikon. Ani v dámské velikosti už kromě pohodlnějšího quartzu nechybí možnost pořídit hodinky s živějším mechanickým strojkem.

Automatický stroj se dotahuje pohybem ruky při nošení a není tak obvyklý u běžných dámských hodinek. Své nositelce proto poskytne pocit výjimečného kousku, který podtrhne výběrem provedení náramku nebo číselníku.

Luxusní, přesto dostupnou variantou je například bicolor verze AI6006-PVY13-170 s perleťovým číselníkem a brilianty za 49.800 Kč.

 

 

Maurice Lacroix Eliros Rainbow | 10. 01. 2021

Maurice Lacroix Eliros Rainbow

Rozzářete sebe a své zápěstí barevnými Elirosy Rainbow. Duhové hodinky vám každým pohledem vykouzlí dobrou náladu a úsměv na tváři.

Barevně je sladíte snadno k čemukoli. Hodí se sportovnímu outfitu i módnímu kostýmku. Přesný čas zajistí švýcarský quartzový strojek.

Dámské hodinky EL1118-PVP01-090 o průměru 40mm se dodávají ve speciální rainbow krabičce. Díky tomu se Rainbow skvěle hodí jako krásný dárek, navíc za super cenu pouze 15.900 Kč.

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY | 23. 12. 2020

DOČASNÉ UZAVŘENÍ PROVOZOVNY

Vážení zákazníci, z důvodu nařízení vlády je prodejna hodinek a servis pro veřejnost od 27.12.2020 uzavřena. Provoz se řídí vládními nařízeními pro maloobchod a služby v souvislosti s koronavirovou pandemií.

Hodinky do servisu prosím zasílejte pouze poštou.

Pokud máte zájem o nákup zboží, využijte, prosím, e-shop a pro odběr bezkontaktní způsoby. Více informací: 281914170.

Děkujeme za Vaši přízeň.

 

Maurice Lacorix Fiaba Moonphase | 18. 12. 2020

Maurice Lacorix Fiaba Moonphase

Máte-li chuť podtrhnout svou eleganci, šmrnc a pravou ženskost, sáhněte po hodinkách Fiaba od Maurice Lacroix. Z této modelové řady ženskost doslova sálá.

Hodinky jsou hladce oblé, precizně zpracované a velmi příjemné na dotek. Francouzsky vědí, jak dodat svému stylu kouzlo a pověstné „něco navíc". Vědí to i Švýcaři, a proto je tu Fiaba.

Nabízí se ve dvou velikostech a různých barevných provedeních. Novinkou je číselník s měsíční fází. Kdo by nechtěl trochu magičnosti ve své blízkosti, že?

K dostání od 33 tisíc.

FA1084-SS002-420-1

FA1084-SS002-170

Maurice Lacroix Aikon Mercury | 03. 12. 2020

Maurice Lacroix Aikon Mercury
Po neskutečném Roue Carrée nebo Mystery Second přichází Aikon Mercury a s ním i nová hra Maurice Lacroix s časem. Vlastní modul automatického strojku využívá změnu těžiště.

Zatímco sekundová ručka běží konstantně, minutová s hodinouvou se zdají na první pohled "vyháknuté", jako by se jich měření času vůbec netýkalo. Jakmile se však poloha ruky změní do běžné pozice zjišťující čas, ručky na vahadlech „naskočí" a správný čas okamžitě zobrazí.

Světový unikát paměťového modulu ve skeletovém provedení je zasazen do 44 mm pouzdra s typickým Aikon dekorem. Automat Mercury AI6088-SS002-030 je dodáván v setu s koženým řemínkem a kovotahem za 187.500 Kč. 
 


1