hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB
Zobrazit rok:

FORTIS Diver Black | 20. 09. 2017

Švýcarský krasavec Diver Black se letos představil jako nová modelová řada s charakteristickým pouzdrem Fortis B-42.

Na první pohled zaujme cool barevná kombinace. Černé PVD pouzdro je v kontrastu s výraznou luminiscencí a zvýrazněno safírovým sklíčkem s antireflexní vrstvou. Modrá ručka je malý, přesto naprosto nepřehlédnutelný detail. Ten se dá ještě podtrhnout výběrem řemínku, třeba typem performance s modrým prošitím.

Podtrženo sečteno, tenhle švýcarský automat FORTIS rozhodně na zápěstí nikdo nepřehlédne. Tyto pánské hodinky jsou na výběr jako tříručková verze 647-18-41-LP nebo chronograf 638-18-41-LP.

FORTIS na Prague Harley Days! Soutěž o vstupenky! | 02. 08. 2017

SOUTĚŽ o volný vstup na Prague Harley Days! Už za pár dní super akce pro všechny motorkáře a nadšence pro švýcarské hodinky FORTIS!

Také letos se můžete těšit na skvělý program, testovací jízdy HD, ale i novinky FORTIS. V rámci dvoudenního programu můžete navštívit také expozici hodinek FORTIS s ochutnávkou nových modelů 2017!

Chcete lístky na výstavu ZADARMO? Pošlete svůj nápaditý foto výtvor s hodinkami FORTIS na adresu výhradního zastoupení: nest@nest-sro.cz a vstup za 400 Kč je váš! Foťte a pospěšte! Počet vstupenek je omezený ;-)

Těšíme se na Vaše kreativní fotografie a návštěvu stánku Fortis na PHD 1.- 2. září 2017 na Pražském Výstavišti!

 

FORTIS Dorinier GMT | 03. 01. 2017

Dvě legendy, dva světy, dva průkopníci. Je už přirozenou touhou usilovat o dokonalost a pokoušet se měnit zaběhnuté. Tak se píše historie. Fortis jako významný výrobce leteckých hodinek a specialista na spojení čtyř světů (vesmír, vzduch, půda, voda) vzdává hold průkopníku ve světě technologií a letectví (hydroplány, stíhače, bombardéry, ...) - společnosti DORNIER prostřednictvím stejnojmenného automatu.

Nové pouzdro Cosmonauts znamená vesmír, letecké ručky s perfektní čitelností představují vzduch, země je symbolizována logy obou společností a modrá GMT stupnice na lunetě zastupuje vodu. Pánský automat DORNIER GMT zahrnuje spolehlivou technologii: švýcarský automatický kalibr ETA 7754 se 48 hodinovou rezervou chodu, rotor potažený černým PVD, šroubovací tlačítka, speciální keramickou lunetu pro druhou časovou zónu GMT nebo zelenou luminiscenci Superluminova.

Dornier GMT je nejen atraktivní časomíra se 2 časovými zónami, ale je navíc dodáván ve speciálním balení se 2 náhradními modrými řemínky a nástrojem na jejich výměnu. Ref. 402-35-41-LP, 110.300 Kč.1