hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB

záruční a pozáruční servis hodinek

Vážení zákazníci,

jak všichni víte, došlo k mnoha nařízením vlády v souvislosti se zamezením šíření virové nákazy COVID-19. 

Naše provozovna je z tohoto důvodu pro veřejnost aktuálně uzavřena a provoz omezen. Veškerý zákaznický servis a služby jsou však možné cestami mimo osobní kontakt (rozvoz poštou, platby dobírkou nebo bankovním převodem na předplatbu apod.).

Pokud je to nezbytně nutné, zašlete zboží do opravy POUZE poštou (neposílejte kurýrem, pošta umožňuje uložení na poště v případě, že by došlo k náhlé změně v možnosti převzetí zásilky). Upozorňujeme předem, že z důvodu této mimořádné celosvětové situace a návazným opatřením dojde k prodloužení vyřízení. 

O své probíhající zakázky samozřejmě nepřijdete. Vyčkejte, prosím, na instrukce ze servisu, případně nás kontaktujte mailem: nest@nest-sro.cz nebo telefonicky: 281 914 170 a 281 913 697 k domluvení dalšího postupu.

Děkujeme za pochopení a vzájemnou ohleduplnost.

 

POZOR - změna otevírací doby pro hodinářský servis:

pondělí - čtvrtek, 9:30 - 11:00, 13:00 - 15:30
NEST, spol. s r.o., Ke Dráze 422/4, Praha 10

Osobní návštěva není v souladu s nařízeními vlády pro provozovny, ani vzhledem k omezení pohybu osob, aktuálně možná. Hodinky můžete v naléhavých případech zaslat do servisu poštou. 

Pokud potřebujete konzultovat budoucí servis hodinek, dotázat se na probíhající zakázku nebo poptáváte náhradní řemínek či jiné příslušenství, kontaktujte nás mailem nebo telefonicky. Děkujeme,

Výměny baterií, testy vodotěsnosti, úpravy či zkracování kovotahů nebo čištění náramků nyní na počkání neprovádíme. Větší opravy hodinek, jako jsou např. přetěsnění pouzdra, opravy strojků, výměny sklíček apod. mají aktuálně termíny vyřízení delší než 3 měsíce. Používáme originální náhradní díly, které jako výhradní distributor hodinek dovážíme přímo od výrobce dané značky. Dodací termíny jsou nyní závislé na celosvětové situaci v dopravě i provozu.

Kontakty:

+ 420  281 913 697
Napište nám prostřednictvím formuláře nebo e-mailem na mailto:servis@nest-sro.cz