hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB
Zobrazit rok:

Masterpiece Square Wheel Retrograde nově v automatu! | 04. 04. 2018

Nejúspěšnější Masterpiece všech dob Roue Carrée, nebo chcete-li, Square wheel se dočkal pokračování. Světový unikát v podobě čtverce místo kola zobrazujícího sekundy je zpět a ve zcela novém provedení.

Nač troškařit. Kromě této úchvatné komplikace přidal Maurice Lacroix ještě jednu - svoji oblíbenou specialitu - retrográdní datum. Celé uspořádání všech funkcí na číselníku je nově posunuté o 90 stupňů. Sekunda je nyní na 9. hodně, retrográdní datum na 5. Tentokrát je strojek automatický. Má in-house nástavbu, rhodiované můstky i rotor s Ženevskými pruhy a samozřejmě se pyšně vystavuje pod spodním safírovým sklíčkem.

Díky automatickému nátahu je užívání Masterpiece Square Wheel Retrograde komfortnější a také cenově dostupnější. Na výběr budou dvě barevné verze v ceně kolem 172.500 Kč. Na obrázku světlý model ref. MP6058-SS001-110.

Nový automat Aikon od Maurice Lacroix | 01. 04. 2018

Aikon - legenda let 90., nová ikona současnosti! Svým specifickým designem pouzdra, které „drží" 6 párů symbolických paží, se jasně odlišuje od jiných hodinek. Přesto je provedení natolik decentní, aby dodalo originalitu, nádech sportovna, ale zároveň zůstalo elegantní a současné.

Příznivci automatů zajásají nad novými modely, které doplňují klasickou quartzovou řadu Aikon. Nové automaty od Maurice Lacroix zaujmou především nádhernými tónovanými číselníky ve 3 barvách s plastickým pyramidkovým dekorem. Aikon Automatic tak dodá vždy styl, ať už bude zápěstí obepínat jejich řemínek nebo kovotah.

 

Aikon Skeleton - automat s in house kalibrem Maurice Lacroix | 30. 03. 2018

Ikonická kolekce Aikon se specifickým zdobením lunety zaznamenala od svého představení obrovský úspěch. Maurice Lacroix běžné modely postupně doplňuje o výjimečné kousky!

Jedním z nich je letošní horká novinka Aikon Skeleton AI6028-SS001-030, který má hned dvě specifika. Prvním je automatický kalibr vlastní výroby. Druhým poutačem je skeletové provedení, díky němuž si může majitel hodinek strojek pořádně vychutnat při každém pohledu.

Luxusní provedení 45mm pouzdra a stroje si žádá i luxusní řemínek. Ten je vyroben z krokodýlí kůže a opatřen překládací sponou. Orientační cena 140.000 Kč, k dostání na podzim.

Masterpiece Rétrograde Calendar - novinka za fantastickou cenu | 27. 03. 2018

Řada mistrovských kousků se i letos rozrostla o nový Masterpiece.

Maurice Lacroix si jako specialista na retrográdní funkce nemohl nechat ujít další provedení. Tentokrát je v retrográdním provedení datum, doplněné o ukazatel rezervy chodu a malou sekundovou ručku. Ukazatele se nádherně vyjímají na modrém číselníku s Ženevskými pruhy (Côtes de Genève).

Unikát Masterpiece Calendrier Rétrograde Automatique MP6568-SS001-430 s vlastním automatickým kalibrem s rezervou 52 hodin se stává dostupnějším díky úžasné ceně. Šušká se, že by se tahle novinka s krokodýlím řemínkem mohla pohybovat už na hranici 100 tis. Kč!

 

Novinka - dámské hodinky s Měsíční fází | 24. 03. 2018

Fáze Měsíce skrývá mnohá tajemství a je opředená mystikou. Proto je ukazatel Měsíční fáze tak žádanou funkcí. Když je navíc zasezena do elegantního přehledného číselníku a olemována diamanty, výsledkem jsou velmi působivé a osobní hodinky.

Nově je tato krásná hodinářská komplikace dostupná nejen v pánských hodinkách, ale také v luxusním dámském provedení nejnovějších Eliros Moonphase od Maurice Lacroix. 35mm pouzdro s tenkými okraji dává dostatek prostoru právě pro vyniknutí číselníku. Pouzdro vkusně doplňuje kožený řemínek nebo jemný kovotah.

EL1096-SS002-170, 26.300 Kč.

Aikon chronograf nově také s automatickým strojkem! | 17. 03. 2018

Světovou premiéru letos zažil Aikon Chronograph Automatic! Sportovně elegantní automat s typickou originální lunetou, díky které jsou hodinky na zápěstí nepřehlédnutelné! Pouzdro se šroubovací korunkou má průměr 44 mm a je vodotěsné 20 bar. Může být doplněno tvarovaným koženým řemínkem nebo praktickým kovotahem.

Automatický strojek dodá chronografu více živosti a hodinářského řemesla. Nositel ocení kromě funkce stopek, datum a den v týdnu a v neposlední ředě také 48 hodinovou rezervu nátahu. Tento chronograf od Maurice Lacroix bude k dostání ve více barevných verzích na konci jara 2018 v ceně kolem 70.000 Kč.

 

Aikon Bronze Limited Edition pro sběratele | 05. 03. 2018

Vintage vlna a limitovaný počet kusů je velkým lákadlem pro sběratele! Letos se představuje druhý model Aikon Bronze od Maurice Lacroix do sbírky.

Tentokrát je tónovaný číselník s pruhy modrý a sladěný s koženým modrým řemínkem. Atraktivní materiál pouzdra získá časem patinu pro dokonalý vintage vzhled tohoto krasavce. Bronzový Aikon je již druhým modelem v řadě (po vyprodaném hnědém provedení) a sběratelé a milovníci Maurice Lacroix by si měli pospíšit. K dispozici je pouze 500 kusů na světě. Doporučená cena 37.100 Kč.

Rezervujte si své Aikon Bronze Limited Edition, AI1028-BRZ01-420 včas!

Dámské hodinky Maurie Lacroix Eliros s diamanty | 15. 02. 2018

Nadčasové dámské hodinky Eliros jsou na výběr v mnoha barevných provedeních a možností dvou typů kovového náramku nebo koženého pásku v různých barvách.

Výhodou této kolekce je navíc úžasná cena. Místo fashion kousků si dnes můžete dopřát kvalitní švýcarské hodinky, které už nejsou nedostižným snem. Dokonce i hodinky Maurice Lacroix s diamanty lze pořídit za průměrný plat. Modely Eliros s diamanty na číselníku se pohybují lehce nad hranicí 21 tisíc a letos byly doplněny o další varianty. Teď už jen stačí vybrat tu správnou barevnou kombinaci.

 

Valentýnský dárek limitovaná edice Fiaba | 07. 02. 2018

FIABA od Maurice Lacroix svými zaoblenými tvary oslavuje ženství. Kromě běžných modelů je k dostání Valentýnská edice pouze pro 300 žen na světě! Buďte mezi nimi!

Hodinky Fiaba jsou propracované do nejmenších detailů včetně barevného cabochonku na korunce. Sluneční dekor a perleť číselníku rozzáří tvář hodinek i jejich majitelky při každém pohledu.

Krásnými hodinkami zabodujete nejen na Valentýna. Na víčku hodinek je vygravírovaný vzkaz FOREVER LOVE doplněný srdíčky, který rozehřeje každé srdce.

Ref. FA1004-PVP11-550, doporučená cena 29.900 Kč.

 

Dámské hodinky Aikon od Maurice Lacroix | 20. 01. 2018

Hodinky s neotřelým designem navazují na ikonický model Calypso. Zajímavě zdobená luneta je stejným magnetem dnes, jako v dobách slávy svého předchůdce. Díky ní jsou hodinky Maurice Lacorix na zápěstí snadno „čitelné" a zřetelně se liší se od běžných hodinek.

Aikon působí sportovněji a civilněji, proto je příjemným pomocníkem do každodenního života. Nenechte se však mýlit, jakmile se na číselník nebo pouzdro přidají brilianty, stojí před vámi luxusní časomíra s mladistvým lookem.

Dámské hodinky Aikon nabízí nepřeberné množství modelů v různých velikostech pouzdra, provedení ocel i bicolor, s náramkem či řemínkem a v neposlední řadě se zdobení brilianty i bez nich.

 


1