hodinky NEST
mezera.gif, 1 kB mezera.gif, 1 kB
přihlášení Přihlášení

Přihlášení

Zákazník: nepřihlášen


heslo
Zapomenuté heslo
mezera.gif, 1 kB
Zobrazit rok:

Valentýnský dárek limitovaná edice Fiaba | 07. 02. 2018

FIABA od Maurice Lacroix svými zaoblenými tvary oslavuje ženství. Kromě běžných modelů je k dostání Valentýnská edice pouze pro 300 žen na světě! Buďte mezi nimi!

Hodinky Fiaba jsou propracované do nejmenších detailů včetně barevného cabochonku na korunce. Sluneční dekor a perleť číselníku rozzáří tvář hodinek i jejich majitelky při každém pohledu.

Krásnými hodinkami zabodujete nejen na Valentýna. Na víčku hodinek je vygravírovaný vzkaz FOREVER LOVE doplněný srdíčky, který rozehřeje každé srdce.

Ref. FA1004-PVP11-550, doporučená cena 29.900 Kč.

 

Dámské hodinky Aikon od Maurice Lacroix | 20. 01. 2018

Hodinky s neotřelým designem navazují na ikonický model Calypso. Zajímavě zdobená luneta je stejným magnetem dnes, jako v dobách slávy svého předchůdce. Díky ní jsou hodinky Maurice Lacorix na zápěstí snadno „čitelné" a zřetelně se liší se od běžných hodinek.

Aikon působí sportovněji a civilněji, proto je příjemným pomocníkem do každodenního života. Nenechte se však mýlit, jakmile se na číselník nebo pouzdro přidají brilianty, stojí před vámi luxusní časomíra s mladistvým lookem.

Dámské hodinky Aikon nabízí nepřeberné množství modelů v různých velikostech pouzdra, provedení ocel i bicolor, s náramkem či řemínkem a v neposlední řadě se zdobení brilianty i bez nich.

 


1